Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Жичена ограда
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.619 регистрирани професионалци
93.499 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку е мрежа? За мрежа, ние често ги обезбедува следниве услуги: фокус, производство, монтажа, решетката услуга, површинска обработка, цената на понудата. Мечување цени се околу 1,5 - 4,3 м. Најскапиот елемент во рамките на решетката е обично поцинковани решетката. Други трошоци може да вклучуваат: ископувањата, транспорт, сликарство и сликарство трошоци, кои чинат во просек € 30-300. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.848. Вие веќе не мора да се погледне за: решетката цена, со нас ќе добиете најдобрите понуди и квалитет на работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Огради и ПортиКолку чинат оградите и портите? Често ги обезбедуваме следните услуги за огради...
Покажи повеќе
КалкулаторЦена letiva.

За да го научите точниот почит, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за индивидуални услуги во категоријата на мрежа.

Квадратни решетки преполни188,68ден / Пакување
На мрежата е заслужен за квалитетен ПВЦ, со што го зголемува својот живот, дебелината на жицата е 2,5 mm, големината на окото од 55x55 mm. Многу светло решение собрание.
Заедно
Пакување
Внесете побарувачка
Обврзувачки жици157,45ден / Пакување
За да го ставите решетката на првиот и последниот пост, или да се закачите на жицата за затегнување.
Заедно
Пакување
Внесете побарувачка
Тензински жици301,63ден / Пакување
Таа служи како оператор елемент и во исто време да се исклучи мрежата. Секогаш е инсталиран на врвот и на дното на решетката. Кога мрежа со висина од 150 см и повисока жица за затегнување е исто така инсталиран во центарот на решетката.
Заедно
Пакување
Внесете побарувачка
Столбови351,26ден / парче
Топката колона, ZN + ПВЦ, со дијаметар 48 мм, висина од 150 см, зелена. Колоната е кружен дијаметар. Ова е оградата пост дизајниран за изградба на ограда.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023