Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Железни Порти цена

Дали барате железар на порти од ковано железо? Имаме 21.845 железарници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат портите од ковано железо? За фалсификувани порти, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, производство, монтажа, сервис. Цените на металните порти се околу 120-540 евра по парче. Најскапиот предмет во фалсификуваните порти е обично производството на атипични метални порти. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, подготовка, постгарантен сервис, кои чинат во просек од 20-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.845. Засекогаш не гледајте понатаму: Цена на фалсификувани порти, кај нас ги добивате најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Железни ПортиПросечни цени

Ниска цена528,00 ден/парче
Просечна цена1 422,08 ден/парче
Висока цена2 398,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на фалсификувани порти

За да ја научите точната цена на фалсификуваните порти испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата фалсификувани порти.

Плетен сингл 1,0x1,50 м2 433,20ден / парче
Слободен 1,0x1,50 m Димензии, епоксизин и полиестерска завршница, jokel f40, ral 6005.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Двоен тркало со 3,5x1,55 м3 753,20ден / парче
Двоен 3,5x1,55 m Димензии, третман на епоксизин и полиестер, исполнет со 50x50 mm, ral 6005.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
3,5x1,4 m wicket 3,5x1,4 m6 872,80ден / парче
Двоен 3,5x1,4 m Димензии, ZN + ПВЦ прилагодување, jokel 25x25 mm, ral боја.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Еспајска порта 3,5x2,05 м4 664,00ден / парче
ESPACE портата со двокреветни тркала, WX 3,5x2,05 m, епоксизин третман + полиестер, jokel f40, ral 6005.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Огради и ПортиКолку чинат оградите и портите? Често ги обезбедуваме следните услуги за огради...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?