Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Завеси цена

Барате мајстор за завеси? Имаме 17.325 шампиони во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат завесите? Често ги обезбедуваме следните услуги за завеси: проверка и фокус, завеси по мерка, монтажа на завеси. Цените на завесите и завесите се околу 4-32 евра за м2. Најскапиот предмет во завесите е обично голема завеса направена од квалитетен материјал. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: корнизи, куки, завеси за чистење, кои чинат во просек од 20-120 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.325. Не барајте повеќе за вашата цена: ние ви ги нудиме најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ЗавесиПросечни цени

Ниска цена0,00 ден/отповика
Просечна цена158 268,00 ден/отповика
Висока цена307,78 ден/отповика
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на завеси

За да ја научите точната цена на шарките, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата завеси.

Шарки44,00ден / м2
Мазните сиви затемнување завеси не преоптоваруваат до 95% од светлината, ќе обезбедат темнина, тие исто така можат да ги намалат температурните флуктуации.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Закаки за затемнување 145 × 180 cm114,40ден / парче
Закаки завеси Стефано темно сино - 145 × 180 см.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Консултација88,00ден / сите
Консултации и консултации за избор на шарки - тип, материјал.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Стапка на собранието на час.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Внатрешно ЗасенчувањеКолку чини внатрешното засенчување? Често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешно засенчување:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?