Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Затегнувачки Тавани цена

Дали барате специјалист за затегнувачки тавани? Имаме 23.566 плочки во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат истегнувачките тавани? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за тавани за затегнување: дизајн на решенија, визуелизација, производство и монтажа. Цените на спуштените тавани и таваните се движат околу 17-33 евра за м2. Најскапата ставка во рамките на растегливите тавани е обично производство и монтажа на атипични преголеми растегливани тавани. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, фитинзи, алати, лепак, кои чинат во просек од 10-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.566. Не барајте повеќе: тавани за напнатост, најдобри зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Затегнувачки ТаваниПросечни цени

Ниска цена74,80 ден/м2
Просечна цена106,48 ден/м2
Висока цена145,20 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на тавани за затегнување

За да ја научите точната цена на таваните за затегнување, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија на тавани за затегнување.

Сјајна фолија (разни бои)96,80ден / м2
Сјајна фолија (разни бои) до 100 м2.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
ПВЦ покритие мувла5,28ден / М.
ПВЦ покритие бар 100 bm.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Инсталација на точка светлина13,20ден / парче
Монтажа точка светлина во затегнување на таванот систем.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Ал коло одбор8,80ден / М.
Ал периферен бар - Алуминиум излез профил за чистење на слободниот крај на плочата. За калење.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?