Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Засолништа и Настрешници цена

Дали барате градител на засолниште? Имаме 27.716 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.296 регистрирани професионалци
89.950 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат засолништата? За засолништа, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, дизајн и изградба на засолништа. Цените на летниковците и перголите се околу 550-1.000 евра по парче. Најскапиот предмет во засолништата е обично производството на дрвени призми и покриви. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, работи за ископ и алати, кои чинат во просек од 20-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 27.716. Не барајте понатаму: кај нас ќе ги најдете најдобрите зделки за засолништа и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.296 регистрирани професионалци
89.950 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Засолништа и НастрешнициПросечни цени

Ниска цена2 508,00 ден/парче
Просечна цена3 308,80 ден/парче
Висока цена4 752,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на засолништа

За да ја научите точната цена на засолништата, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија засолништа.

Дрвени засолништа3 652,00ден / сите
Дрвени засолништа од BSH призмите кои не се предмет на промена на обликот, сушење или апсорпција од другите лезни. Монтирање во комбинација со стакло.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Челични засолништа12 320,00ден / сите
Структурата на засолништето направено од челични профили со позитивен третман (полиуретански липи, боење на прав или галванизација).
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Алуминиумски засолништа6 952,00ден / сите
Квалитетен материјал кој не бара високо одржување.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Зимски градини58 960,00ден / сите
Составен од пергола, лизгачки или цврст систем за застаклување, а можеби и вертикална решетка. За застаклување е најсоодветна пергола со скриени плочи. По прилагодувањата е можно да се создаде зимска градина од која било пергола.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ЛетниковциКолку чинат летниковците? Често ги правиме следните услуги за летниковци: дизајн на...
Дрвени НастрешнициКолку се дрвените шупи? За дрвени засолништа, ние често ги обезбедуваме следните...
Изградба на Гаража со Клуч на РакаКолку чинат гаражите со клуч на рака? За гаражите клуч на рака,...
Монтажни ГаражиКолку чинат монтажните гаражи? За монтажни гаражи често ги обезбедуваме следните услуги:...
Метални ГаражиКолку чинат лимените гаражи? Во лимени гаражи често ги обезбедуваме следните услуги:...
Складишта за автомобилиКолку чинат количките? За паркинзи, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023