Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Заштита од Гнездење Птици цена

Дали барате давател на заштита на птици? Имаме 17.014 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини заштитата на птиците? Во заштитата од птици често ги обезбедуваме следните услуги: производство и монтажа на совети против птици. Цените на металните шилци против птиците се околу 5-10 евра за заштита. Најскапите предмети за заштита на птиците се обично големи гаврани. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: помали поправки и трошоци за испорака, кои чинат во просек од 10-35 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.014. Не барајте повеќе: цена за заштита на птици, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Заштита од Гнездење ПтициПросечни цени

Ниска цена9 768,00 ден/парче
Просечна цена16 148,00 ден/парче
Висока цена21,56 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник против птиците

За да ја научат точната заштита на цените против птиците, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија заштита од птици.

Заштитен појас против ПВЦ птица за покривање9.24ден / М.
Заштитен појас против ПВЦ Птици за бетонски покритие со димензии 100x5000 mm.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Заштитен појас против ПВЦ Птици за керамичко покритие33572.0ден / М.
Заштитен појас против ПВЦ Птици за керамички покритие со димензии 100x5000 mm.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Заштитен појас против птици за пластична шиндра4.84ден / М.
Базен против птици за пластична шиндра со димензија 100x5000 mm.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Заштитен појас против ПВЦ Птици за бетонска покривка5.28ден / М.
Заштитен појас против ПВЦ птици за бетонски покритие со димензии од 50x5000 mm.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Мајстор за ПокривиКолку чини водоводџија? За време на работата на водоинсталатерот често ги извршуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?