Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Водоводџија
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.619 регистрирани професионалци
93.463 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода: замена на мијалници и славини, чистење на затнати канализации, комплетни работи за греење, поправки и монтажа на тоалети. Цените на водоводџиите се околу 17-25 евра на час. Најскапиот предмет меѓу водоводите и водоводџиите е обично комплетната водоводна работа. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: приклучување на машини за миење садови и машини за перење, замена на радијатори и вентили, итна услуга, која чини во просек од 30-70 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 28.941. Веќе не мора да барате: водач, водоводџија цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
КалкулаторЦена листа на вода инсталација работи

За да ја научите точната цена на работата за инсталација на вода, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата вода, водоводџија.

Секоја ване6 907,30ден / сите
Класична и аголна када.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација и замена на батеријата на водата2 590,24ден / сите
Професионална замена на батерија со вода со топла и ладна вода.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Жици машина за миење садови4 748,77ден / сите
Инсталирање на машината за миење садови во близина на снабдувањето со вода и напојување. Приклучокот за миење садови треба да биде одвоен со свој прекинувач. Потребен е вода. Доколку е потребно, при инсталирањето на SiPhon Exchange за која може да се поврзе машината за миење садови.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поправка на цевки за вода647,56ден / год
Целосно поправка и нова дистрибуција на цевки за вода.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Монтирање на Чешма или Мијалник за ВодаКолку чини инсталација на славина? При инсталирање на славина, често ги обезбедуваме...
Инсталација на Тоалет Колку чини инсталација на тоалет? При поставување на тоалет често ги обезбедуваме...
Канализација, ШахтиКолку чини канализацијата и отпадот? Често ги обезбедуваме следните услуги за канализација...
Чистење на Канализациска ЛинијаКолку чини мелење, чистење на канализацијата? Ние често ги обезбедуваме следните услуги...
Мали Водоводни Работи и ПоправкиКолку чини помалата водоводна работа? Често ги обезбедуваме следните услуги за помали...
Монтирање на Туш или КадаКолку чини да се инсталира туш, када или туш кабина? При инсталирање...
Поправка или Замена на Славина или МијалникКолку чини поправка или замена на славина? При поправка или замена на...
Поправка на ЦевкиКолку чини поправка на цевки? При поправка на цевки често ги обезбедуваме...
Поправка на Туш или КадаКолку чини поправка на туш, када или туш кабина? При поправка на...
Поправка на ТоалетКолку чини поправка на тоалет? При поправка на тоалет, ние често ги...
Филтрација и Третман на ВодаКолку чини третманот и филтрирањето на водата? При обработката и филтрирањето на...
Водоинсталатерски УслугиКолку чини водоводот? Често ги обезбедуваме следните услуги за водовод: консултации и...
Пречистување на Индустриски Отпадни ВодиКолку извезува ѓубре? При извоз на отпадни базени, често ги обезбедуваме следните...
Приклучок за Водоснабдување, Приклучок за КанализацијаКолку чини поставување на водоводен, канализациски приклучок? При поставување на водоводен, канализациски...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023