Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Внатрешно Засенчување цена

Барате ролетна за внатрешно засенчување? Имаме 17.812 ролетни во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.311 регистрирани професионалци
90.097 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини внатрешното засенчување? Често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешно засенчување: фокус, дизајн, инсталација, поправка. Цените на внатрешното засенчување се околу 17-29 евра по парче. Најскапиот предмет во внатрешното засенчување е обично поставување на електрични ролетни. Други трошоци може да вклучуваат: трошоци за испорака, пост-гарантен сервис, резервни делови, кои чинат во просек од 20-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.812. Веќе не мора да барате: цена за внатрешно засенчување, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.311 регистрирани професионалци
90.097 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Внатрешно ЗасенчувањеПросечни цени

Ниска цена73 656,00 ден/парче
Просечна цена104 544,00 ден/парче
Висока цена126 896,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦена листа на внатрешни штитници.

За да ја научите точната цена на внатрешниот штит, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за заштита од внатрешни работи.

Ткаенина ролетни123,20ден / м2
Внатрешни ролетни со електрична пролет или со Retineman за контрола. Ролените имаат автоматски сопирачки сопирачки на било која висина.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Лизгачки аспекти558,80ден / м2
Јапонски ѕид со 2 песни, погоден за ширина 1000 - 2000 мм, 2-3 ткаенини панели.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Вертикални ролетни92,40ден / м2
Ветерично ролетни погодни за големи области. Ламаил ширина 89 или 127мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Plissé.154,00ден / м2
Склопени ткаенини слепи контролирани од понизок профил MADL.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Внатрешни РолетниКолку чинат внатрешните ролетни? За внатрешни ролетни, ние често ги обезбедуваме следниве...
Ролетни од Ткаенина Колку чинат ролетните од ткаенина? Често ги обезбедуваме следните услуги за ролетни...
Панел Ролетни и ЗавесиКолку чинат панелните завеси? Често ги обезбедуваме следните услуги за панелни завеси:...
Плисирани РолетниКолку чинат плисирани ролетни? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за плисирани...
РолетниКолку се ролетните? Често ги обезбедуваме следните услуги за ролетни: таргетирање, производство...
Ролетни за Внатрешни ПрозориКолку чинат ролетните за внатрешни прозорци? За внатрешни прозорски ролетни, често ги...
Вертикални РолетниКолку чинат вертикалните ролетни? За вертикални ролетни, ние често ги обезбедуваме следните...
ЗавесиКолку чинат завесите? Често ги обезбедуваме следните услуги за завеси: проверка и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023