Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Внатрешни Врати цена

Барате градежен столар за внатрешни врати? Имаме 18.401 градежни столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини внатрешната врата? Често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешни врати: таргетирање, производство, монтажа и заклучување, одржување, реновирање. Цените на внатрешните врати се околу 50-350 евра по парче. Најскапиот предмет во внатрешните врати е обично производството на нетипични врати направени по мерка од квалитетни материјали. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: кит, рачки и брави, површинска обработка, лак, кои чинат во просек од 5-70 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.401. Веќе не мора да барате: цена за внатрешни врати, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Внатрешни ВратиПросечни цени

Ниска цена946,00 ден/парче
Просечна цена1 008 524,00 ден/парче
Висока цена1 102 508,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за внатрешни врати

За да ја научите точната цена на внатрешните врати, испратете ја побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Внатрешна врата.

Внатрешни врати со хартија саќе како полнење484,00ден / парче
Внатрешна врата со единечна врата со ширина 600-900 mm, патување со филер хартија, фолија површина, со стаклен појас.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Внатрешна врата со половина застаклување413,60ден / парче
Внатрешна единечна врата со ширина 600-900 mm, филер хартија Voye, фолија површина, 1/2 застаклување.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Механички отпорни на внатрешни врати, полни475,20ден / парче
600-900 мм Внатрешни врати, филер хартија Voye, CPL ламинат површина, механички отпорни, полн.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Слободни внатрешни врати составени од DTD плочи396,00ден / парче
Внатрешна едноостројна врата со ширина 600-900 mm, DTD пополнете плоча, филмска површина, полна.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ВратиКолку чини монтажата на вратата? При монтажа на врати често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?