Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Внатрешен Дизајн цена

Дали барате дизајнер за внатрешен дизајн и внатрешен дизајн? Имаме 16.224 дизајнери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини внатрешен дизајн и внатрешен дизајн? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешен дизајн и внатрешен дизајн: консалтинг, фокус, визуелизација и дизајн. Цените на дизајнот на изгледот и внатрешната опрема се околу 16-50 евра на час. Најскапиот предмет во дизајнот на ентериер и внатрешен дизајн е обично 3D визуелизација. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: вградување коментари во предлогот, дополнителни консултации, транспортни трошоци, кои чинат во просек 20-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 16.224. Не барајте повеќе: внатрешен дизајн и внатрешен дизајн цена, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Внатрешен ДизајнПросечни цени

Ниска цена70,40 ден/м2
Просечна цена132,88 ден/м2
Висока цена220,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за внатрешен дизајн и дизајн на ентериерот

За да ја научите точната цена на дизајнот на ентериерот и дизајнот на ентериерот, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во дизајнот на ентериерот и дизајнот на ентериер.

Дизајн на промени во диспозиција17,60ден / м2
Дизајн на изгледот на објектот и прелиминарна цена пресметка.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Идеи дизајн, консултации743,60ден / сите
Idejejuge Design Внатрешни работи, презентација на дизајнот и потрошувачката на промени.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
2D внатрешен дизајн - главен станбен простор880,00ден / сите
Изработка на архитектонска студија со 2D внатрешен дизајн за главниот простор за живеење.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Архитектонски студија - 2D дизајн на ентериер572,00ден / сите
Изработка на архитектонска студија со 2D ентериер за двоен станбени простори - спална соба, студија, детска соба.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Архитектура, АрхитектКолку чини архитект? За архитектура и архитекти, ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?