Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Влажно Чистење на Теписи цена

Дали барате чистач на теписи? Имаме 9.397 средства за чистење во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини тепањето тепих? При тепање теписи често ги обезбедуваме следните услуги: тепање и чистење на гази, големи и канцелариски теписи. Цените за чистење на шарите се околу 15-18 евра на час. Најскапиот предмет во тепањето тепих е обично изнајмувањето на тепачи. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: вадење вода од загреани теписи, кои чинат во просек од 100-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 9.397. Не барајте повеќе за сите ваши омилени материјали за занаетчиство: со нас можете да ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Влажно Чистење на ТеписиПросечни цени

Ниска цена3,08 ден/м2
Просечна цена4 752,00 ден/м2
Висока цена8,80 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЛиста на цените на тепихот

За да ја научите точната цена на теписи, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на тепих.

Домаќинство6.6ден / м2
Артерација на тепих за домаќинство. Можност за испарување на пареа, хемиско чистење или шампони теписи.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Теписи на Narworm11.0ден / м2
Теринг на сите теписи. Можност за испарување на пареа, хемиско чистење или шампони теписи.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Парче теписи13.2ден / м2
Артерирање на парче теписи. Можност за испарување на пареа, хемиско чистење или шампони теписи.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Корпоративни простори4.4ден / м2
Преземање тепих во корпоративни простори. Можност за испарување на пареа, хемиско чистење или шампони теписи.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Услуги за ЧистењеКолку чини чистењето? При чистење често ги обезбедуваме следните услуги: чистење прозорци,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?