Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Влажно Чистење на Софа цена

Дали барате тепач за седиште? Имаме 9.313 средства за чистење во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини седиштата? При тепање седишта често ги обезбедуваме следните услуги: тепање и чистење на седишта, фотелји и кревети. Цените на чистење на површините на седиштата се околу 12-20 евра на час. Најскапиот предмет во чукањето на седиштата е обично длабинско чистење на брачниот кревет. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: импрегнација и дезинфекција со озон, кои чинат во просек од 10-20 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 9.313. Не барајте повеќе за сите ваши омилени занаети: извлечете го максимумот од вашиот хотел.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Влажно Чистење на СофаПросечни цени

Ниска цена52,80 ден/год
Просечна цена68,64 ден/год
Висока цена88,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на седиштата

За да ја научите точната цена на троседот терапија, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата столчиња.

Преземање седишта52,80ден / парче
Професионални синџири за чистење со топла вода.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Пристигнувачки столици.35,20ден / парче
Длабочина Артрирање на водена пареа столици. Антивирусен дезинфекција тапацир за да се уништи 99,99% од бактерии и вируси.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Табулати22,00ден / парче
Земајќи маси со топла вода. Дезинфекција и површинска заштита.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Перници станици6,60ден / парче
Длабочина возење вакуум водена пареа. Антивирусен дезинфекција тапацир за да се уништи 99,99% од бактерии и вируси.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Услуги за ЧистењеКолку чини чистењето? При чистење често ги обезбедуваме следните услуги: чистење прозорци,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?