Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Влажно Чистење на Автомобили цена

Дали барате браник за автомобил? Имаме 9.059 средства за чистење во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини ќотек од автомобил? При тепање автомобил, често ги обезбедуваме следните услуги: тепање и чистење на автомобилски седишта и теписи и чистење со правосмукалка. Цените за чистење автомобилски седишта се околу 45-110 евра по автомобил. Најскапиот предмет во тепањето автомобил е обично длабинско чистење на седиштата. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: третман на контролната табла и дезинфекција на климатизацијата, која чини во просек од 10-20 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 9.059. Не барајте повеќе за вашиот автомобил, со нас ќе ги најдете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Влажно Чистење на АвтомобилиПросечни цени

Ниска цена198,00 ден/Автомобил
Просечна цена299,20 ден/Автомобил
Висока цена484,00 ден/Автомобил
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЛиста на цени за автомобили

За да ја научите точната цена на автомобили, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата возење на автомобили.

Брзо чистење.110,00ден / сите
Брзо чистење и импрегнација на сите пластични внатрешни делови.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Чистење и артерирање на внатрешноста176,00ден / сите
Чистење и артерирање Внатрешни работи - Мало 5-цифрено лично возило (со исклучок на таванот).
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Целосно чистење и артерирање на внатрешноста198,00ден / сите
Чистење и артерирање Внатрешни работи - Мало 5-цифрено возило. Право на целото возило, вклучувајќи го и багажниот простор и резервната преграда, таванска артерирање.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Чистење и артерирање на внатрешноста (7-локални)242,00ден / сите
Чистење и внатрешна контрола - 7-цифрено возило, освен таванот, вакуумирање на целото возило, вклучувајќи го багажниот простор и резервна гума, во-длабочината на седиштето од 7 седишта.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Услуги за ЧистењеКолку чини чистењето? При чистење често ги обезбедуваме следните услуги: чистење прозорци,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?