Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Влажно Чистење цена

Дали барате оператор за чистење? Имаме 10.006 средства за чистење во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.303 регистрирани професионалци
90.009 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини ќотек? За време на тепањето често ги даваме следните услуги: тепање автомобили, теписи и седишта. Цените за чистење на разни видови теписи, седишта и внатрешноста на автомобилот се околу 15-25 евра на час. Најскапиот предмет во тепањето е обично тепањето и чистењето на канцелариски теписи. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: вадење вода од загреани теписи, чистење на кожни седишта и фотелји, кои чинат во просек од 10-40 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 10.006. Не барајте повеќе за сите ваши омилени материјали за занаети: добијте ги најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
33.303 регистрирани професионалци
90.009 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Влажно ЧистењеПросечни цени

Ниска цена3,08 ден/м2
Просечна цена4 752,00 ден/м2
Висока цена8,80 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на артеријата

За да ја научите точната цена на артеријата, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за поединечни услуги во категоријата за артерирање.

Земајќи парче теписи со долга коса22,00ден / м2
Земајќи парче теписи со долго. Можност за испарување на пареа, хемиско чистење или шампони теписи.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Брачен кревет термички52,80ден / парче
Длабочина артерирање на двокреветни за вода пареа. Антивирусен дезинфекција тапацир за да се уништи 99,99% од бактерии и вируси.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Преземање седишта26,40ден / парче
Професионално чистење на софи и душек со топла вода.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Табулати22,00ден / парче
Земајќи маси со топла вода. Дезинфекција и површинска заштита.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Услуги за ЧистењеКолку чини чистењето? При чистење често ги обезбедуваме следните услуги: чистење прозорци,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023