Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Визуелизации цена

Дали барате дизајнер за визуелизација? Имаме 9.847 дизајнери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чинат визуелизациите? Често ги обезбедуваме следните услуги за визуелизации: подготовка на внатрешна и надворешна визуелизација на куќи, 3D визуелизација и анимација. Цените на 3Д дизајните се околу 100-300 евра за визуелизација. Најскапата ставка во визуелизациите обично е визуелизацијата на надворешноста на рекреативниот објект и развојниот проект. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: финален резултат во висока дефиниција и работа за викенд, која чини во просек 20-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 9.847. Повеќе не мора да барате: цена за визуелизација, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ВизуелизацииПросечни цени

Ниска цена704,00 ден/проект
Просечна цена2 912,80 ден/проект
Висока цена7 040,00 ден/проект
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторВизуелизации на ценовникот.

За да ја научите точната цена на визуелизациите, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата визуелизација.

Визуелизација на семејна куќа880.0ден / сите
Визуелизација на семејна куќа извлечена на фотографии или со моделирана средина.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Визуелизација на станбена зграда.1320.0ден / сите
Визуелизација на станбена куќа извлечена на фотографии или со 3D моделирана средина.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Надворешна визуелизација.660.0ден / сите
Хотел екстериер, станбени или мултифункционални куќа. Визуелизација на поголема градба извлечена на фотографии или со моделирана околина.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Внатрешна визуелизација440.0ден / сите
Визуелизација на кујна, трпезарија, спална соба, дневна или детска соба со моделирање на наменски мебел.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инженери, Инженерски ДизајнКолку чинат дизајнерите и дизајнот на зградите? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?