Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Винилни Подови цена

Дали барате поплочувач на винил под? Имаме 26.076 благајници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини винил под? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за винилни подови: подготовка и нивелирање на површини, нивелирање на подот, производство и поставување на винилни подови. Цените на винилните подови се околу 10-30 евра за м2. Најскапиот предмет во винилниот под е обично подлогата на скалите. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: лајсни, фолии и алати, кои чинат во просек од 5-15 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.076. Не барајте понатаму: цена на подот од винил, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Винилни ПодовиПросечни цени

Ниска цена44,88 ден/личност
Просечна цена82 016,00 ден/личност
Висока цена110,00 ден/личност
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на винил кат

За да ја научат точната цена на винилскиот под, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата винил кат.

Правење слој подови54472.0ден / м2
Изработка на винил слој подови со лепење во делови, квадрати.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Правејќи слој подови со лепење39.82ден / м2
Правејќи слој подови со поврзување винил ленти.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Отстранување на слој подови10.12ден / м2
Отстранување на залепени слој подови од пластична површина без рампа -0,0010 т.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Хетерогена ПВЦ подот дебелина до 3 мм70.4ден / м2
ПВЦ подот хетерогени, LVT винил делови, залепени, дебелина во рок од 3 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување или Замена на ПодовиКолку чини поставување или замена на подот? При поставување или замена на...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?