Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Вертикални Ролетни цена

Дали барате ролетна за вертикални ролетни? Имаме 17.196 ролетни во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат вертикалните ролетни? За вертикални ролетни, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, производство и продажба на вертикални ролетни. Цените на вертикалните, внатрешни ролетни се околу 15-30 евра по систем. Најскапиот предмет во вертикалните ролетни е обично производството на ролетни од повеќеслојна ткаенина. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: греда за вертикални ролетни, сервис, резервни делови, кои чинат во просек од 5-15 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.196. Не барајте повеќе: цена на вертикалните ролетни, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Вертикални РолетниПросечни цени

Ниска цена71,50 ден/парче
Просечна цена109 076,00 ден/парче
Висока цена159 852,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на вертикални ролетни

За да ја научите точната цена на вертикалните ролетни, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, така што добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата вертикални ролетни.

Вертикални ролетни206,36ден / м2
Ткаенина сенка - вертикални ролетни за засенчување на големи површини, но исто така и да инјектираат големи простории.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Совети88,00ден / год
Консалтинг во селекција Ролиет - тип, материјал, боја.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Сервис140,80ден / год
Дијагностика и сервис ролни, расклопување и монтажа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Прозорец на ролери на ролери298,32ден / м2
Ролер прозорец ролери - не само за затемнување или засенчување соба, но исто така е пријатен и модерен декоративен елемент во внатрешноста.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Внатрешно ЗасенчувањеКолку чини внатрешното засенчување? Често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешно засенчување:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?