Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Услуги за Чистење цена

Барате домар за чистење? Имаме 31.459 средства за чистење во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.308 регистрирани професионалци
90.069 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини чистењето? При чистење често ги обезбедуваме следните услуги: чистење прозорци, правосмукалка, пеглање, миење плочки, миење и тепање. Цените за чистење се околу 25-50 евра. Најскапиот предмет во чистењето е обично тепањето. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: средства за чистење, правосмукалка, џогер, метла, кофа, кои чинат во просек од 15-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 31.459. Не барајте повеќе: цени за чистење, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.308 регистрирани професионалци
90.069 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Услуги за ЧистењеПросечни цени

Ниска цена21,56 ден/год
Просечна цена33,00 ден/год
Висока цена53,68 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за чистење

За да ја научите точната цена на чистење, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во чистење.

Чистење на простори34,32ден / год
За еднократна употреба и редовни канцеларии за чистење, магацини, деловни и административни простории.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Чистење на Windows88,00ден / парче
Прозорци за перење, толкувања, стаклени трошоци за домаќинство, компании, деловни и ресторани. Чистење на параписи и ролетни.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Машина за чистење podláh.1,32ден / м2
Длабочина хемиско чистење на подни облоги од различни видови во гаражи, сали, медицински или спортски објекти.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Пристигнување3,52ден / м2
Длабочина артерирање на теписи, душеци, канцелариски столици, седишта, кревети и друг тапациран мебел.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Чистење на ПлочкиКолку чини чистење на плочки? При чистење на поплочување често ги обезбедуваме...
Чистење на ФасадиКолку чини чистење на фасадата? При чистење на фасади често ги обезбедуваме...
Чистење на Покриви и ОлуциКолку чини чистење на покривот и олуците? При чистење на покривот и...
Влажно ЧистењеКолку чини ќотек? За време на тепањето често ги даваме следните услуги:...
Влажно Чистење на АвтомобилиКолку чини ќотек од автомобил? При тепање автомобил, често ги обезбедуваме следните...
Влажно Чистење на ТеписиКолку чини тепањето тепих? При тепање теписи често ги обезбедуваме следните услуги:...
Влажно Чистење на СофаКолку чини седиштата? При тепање седишта често ги обезбедуваме следните услуги: тепање...
Чистење на ПрозорциКолку чини чистењето на прозорците? При миење на прозори често ги обезбедуваме...
ПеглањеКолку чини пеглањето? При пеглање често ги обезбедуваме следните услуги: пеглање, пеглање...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023