Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Управување со објектот
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.620 регистрирани професионалци
93.507 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини управувањето со објектот? Во управувањето со објекти, ние често ги обезбедуваме следните услуги: услуги за чистење, техничко управување со згради, обезбедување на административни услуги. Трошоците за управување со зградата се околу 1200 - 10 000 евра месечно. Најскапата ставка во управувањето со објекти обично е техничкото управување со зградите. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: обезбедување на собирање и отстранување на отпадот, обезбедување на безбедносни услуги, управување со возниот парк 200-500 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 987. Не барајте повеќе за вашиот објект: управување со објектот, ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа од нас.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Бизнис УслугиКолку чинат деловните услуги? За деловни услуги често ги обезбедуваме следните услуги:...
Покажи повеќе
КалкулаторЦеновник за управување со објекти

За да ја научите точната цена на управувањето со објектите, испратете го побарувачката на нашите заверени професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата за управување со објекти.

Услуги за чистење10 696,14ден / месец
Редовно чистење на административните простории, станови и не-станбени простории и јавни простори, вклучувајќи индустриско и хемиско чистење, чистење на длабочина, прозорци за перење и застаклени структури, теписи и тапациран мебел.
Заедно
месец
Внесете побарувачка
Градење на технички менаџмент96 265,30ден / месец
Заедничко одржување и поправка, работење и инспекција на техничката опрема во згради, одржување и поправка на технолошка опрема, електрични инсталати, инсталатор на вода и браварска работа.
Заедно
месец
Внесете побарувачка
Административни услуги59 042,72ден / месец
Обезбедување на административни услуги, вклучувајќи прием, поштенски услуги и управување со патничка агенда.
Заедно
месец
Внесете побарувачка
Други услуги29 949,21ден / месец
Обезбедување отстранување на отпад и отпад, услуги за безбедност, гаража и управување со флота.
Заедно
месец
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023