Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

ТВ монтажа на ѕид цена

Барате маж од еден час за да монтира телевизор на ѕид? Имаме 20.262 сопружници на час во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини да се монтира телевизор на ѕид? При монтирање на телевизорот на ѕид често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, дизајн на соодветно решение, монтажа на телевизорот на ѕид. Цените на вградување на конзолата за монтажа на телевизорот на ѕид се околу 10-30 евра по парче. Најскапиот предмет при монтажата на телевизор на ѕид е обично поставување на телевизор со голема големина. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: ѕиден држач, трошоци за испорака и кабли, кои чинат во просек од 10-35 €. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.262. Не барајте повеќе за сите ваши омилени материјали за занаети: Цена за монтирање на ТВ на ѕид, добијте ги најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ТВ монтажа на ѕидПросечни цени

Ниска цена132,00 ден/парче
Просечна цена395 032,00 ден/парче
Висока цена880,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на ТВ на ѕид

За да ја научите точната цена на телевизиското монтирање на ѕидот, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата инсталација на телевизор на ѕидот.

Прилагодување на конзолата, растојание70,40ден / парче
Прилагодување на конзолата, ширење на дистрибуцијата (зафат), прицврстување на ѕидот или структурата (дупки, прицврстувачи, прицврстување, заварување), монтажа, контрола на прилогот. На структурата на колоната до 3 m и капацитет на товар до 10 кг.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Прилагодување на конзолата, ширење на растојание над 3 m оптоварување капацитет до 10 кг92,40ден / парче
Прилагодување на конзолата, ширење на дистрибуцијата (зафат), прицврстување на ѕидот или структурата (дупки, прицврстувачи, прицврстување, заварување), монтажа, контрола на прилогот. На структурата на колоната до 3 m и капацитет на товар до 10 кг.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поставување и пуштање во работа20,24ден / парче
Поставување и пуштање во работа СТА, TKR - Конечно мерење. Резиме на мерење на параметрите за пренос, вклучувајќи поставување на инсталираните оперативни вредности. Мерење на претплатникот - сите телевизиски канали.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поставување и пуштање во работа СТА, TKR - Конечно мерење14,08ден / парче
Поставување и пуштање во работа СТА, TKR - Конечно мерење. Резиме на мерење на параметрите за пренос, вклучувајќи поставување на инсталираните оперативни вредности. Пасивна секундарна мрежа.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
МајсторКолку чинат услугите на сопругот на час? Често ги правиме следните услуги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?