Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Централни Правосмукалки цена

Барате градежник за централни правосмукалки? Имаме 19.227 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат централните правосмукалки? Често ги обезбедуваме следните услуги за централни правосмукалки: дизајн, монтажа, одржување. Цените на централниот вакум се околу 480-2100 евра по систем. Најскапиот предмет во централните правосмукалки е обично инсталирањето на комплетни системи за централни правосмукалки. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: цевки, филтри, сервис, кои чинат во просек од 150-450 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.227. Не барајте повеќе: централни правосмукалки, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Централни ПравосмукалкиПросечни цени

Ниска цена2 083 312,00 ден/парче
Просечна цена4 667 036,00 ден/парче
Висока цена9 015,60 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на Централните правосмукалки

За да ја научите точната цена на централните правосмукалки, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата на централната вакуумска чистач.

Централен правосмукалка2 244,00ден / парче
Центар правосмукалка погоден за поголеми семејни куќи, поголеми станови, деловни и комерцијални простории.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Вграден е централен правосмукалка5 280,00ден / парче
Централна единица се наоѓа во техничка соба со фиоки за гасоводот и цревата. Бројот на приклучоци за црева зависи од големината на куќата (обично 2 парчиња на подот). Подобрување на нечистотиите остануваат на 98% во агрегатната кофа и филтрирани воздушни лисја надвор од просториите на издувната цевка.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Роботски правосмукалка4 400,00ден / парче
Роботот правосмукалка, вклучувајќи ја и основата поврзана со централен правосмукалка за погуста и вшмукување калапи, полнење станица, поврзување цевки и покривки.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Замена на џебови88,00ден / парче
Резервни џебови за централни правосмукалки
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Други Производи и УслугиКолку чинат другите производи и услуги? За други производи и услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?