Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Тркалачки Гаражни Врати цена

Дали барате инсталатер за тркалачки гаражни врати? Имаме 18.247 монтери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат тркалачките гаражни врати? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за тркалачки гаражни врати: насочување, производство, предавање и монтажа на портата. Цените на автоматските гаражни врати се околу 400-720 евра по парче. Најскапиот предмет во тркалачките гаражни врати е обично производството на автоматски гаражни врати. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: погони за порти, далечински управувачи и додатоци, кои чинат во просек од 10-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.247. Не барајте повеќе: цена на тркалачки гаражни врати, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Тркалачки Гаражни ВратиПросечни цени

Ниска цена1 892,00 ден/парче
Просечна цена2 415,60 ден/парче
Висока цена3 168,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на тркалезни гаражни порти

За да ја научите точната цена на лизгање гаражни порти испрати побарувачката на нашите заверени експерти, така што ќе добиете повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Rolling Garage.

Скролувајте порта - внатрешна2 930,40ден / парче
Порти крило - алуминиумски профили со висина од 77 мм; Пополнете - смртоносна полиуретанска пена; Тежина - 6кг / м2; Изградба - алуминиум, еден од аглите прилагодени на 45 степени; Алуминиумски водич ширина 90 мм ширина; 1500x2000 mm димензија.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Скролувајте порта - внатрешна3 326,40ден / парче
Порти крило - алуминиумски профили со висина од 77 мм; Пополнете - смртоносна полиуретанска пена; Тежина - 6кг / м2; Изградба - алуминиум, еден од аглите прилагодени на 45 степени; Алуминиумски водич ширина 90 мм ширина; 2000x2000 mm димензија.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Скролувајте порта - внатрешна4 030,40ден / парче
Порти крило - алуминиумски профили со висина од 77 мм; Пополнете - смртоносна полиуретанска пена; Тежина - 6кг / м2; Изградба - алуминиум, еден од аглите прилагодени на 45 степени; Алуминиумски водич ширина 90 мм ширина; 3000x2000 mm димензија.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Скролувајте порта - внатрешна3 476,00ден / парче
Порти крило - алуминиумски профили со висина од 77 мм; Пополнете - смртоносна полиуретанска пена; Тежина - 6кг / м2; Изградба - алуминиум, еден од аглите прилагодени на 45 степени; Алуминиумски водич ширина 90 мм ширина; 2250x2000 mm димензија.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Гаражни ВратиКолку чинат гаражните врати? Често ги обезбедуваме следните услуги за гаражни врати:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?