Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Транспорт, Курирски Услуги цена

Дали барате превозник или курир за превоз? Имаме 27.850 оператори во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.311 регистрирани професионалци
90.094 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини транспорт, испорака и курир? Во транспортот, транспортот и курирските услуги често ги обезбедуваме следните услуги: транспорт на пакети, обезбедување на осигурување за превезена стока, понуда на цени. Цените за испорака се околу 3-15 евра по парче. Најскапата ставка во транспортот, превозот и курирските услуги е најчесто меѓудржавниот транспорт. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: дополнителна комуникација, промени во транспортот, кои во просек чинат 10-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 27.850. Повеќе не мора да барате: транспорт, превоз, курирска цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.311 регистрирани професионалци
90.094 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Транспорт, Курирски УслугиПросечни цени

Ниска цена17,16 ден/парче
Просечна цена23 408,00 ден/парче
Висока цена30,80 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник, транспорт, курир

За да ја научите точната цена на транспортот, транспортот, курир испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во транспортот на категорија, курир.

Мал пакет.30,80ден / парче
Превоз на мал пакет до 3кг со национален транспорт
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Голем пакет66,00ден / парче
Превоз на голем пакет до 31,5 килограми со национален транспорт
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Народен превоз5,28ден / км
Товарен домашен превоз на стоки од различни видови, волумен и тежина, од 0 до 24 тони и во случај на преголем транспорт до 55 тони.
Заедно
км
Внесете побарувачка
Меѓународен транспорт8,36ден / км
Ловелиран транспорт, пратки, делумен транспорт, демонстрираат стоки, преголеми превоз.
Заедно
км
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Транспорт на МатеријалиКолку чини транспортот на материјалот? При транспорт на материјал, ние често ги...
Собирање Комунален ОтпадКолку чини собирањето отпад? Често ги обезбедуваме следните услуги за собирање отпад:...
Изнајмување КонтејнерКолку чини да се изнајми контејнер? При изнајмување контејнер често ги обезбедуваме...
Складишта и МагациниКолку чинат магацините и складиштата? Често ги обезбедуваме следните услуги во магацини...
Преместување и ОтстранувањеКолку чини преземањето? При преместување често ги обезбедуваме следните услуги: пакување предмети...
ТранспортКолку чини транспортот? За време на транспортот често ги обезбедуваме следните услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023