Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Транспорт цена

Дали барате превозник за транспорт? Имаме 19.150 оператори во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини транспортот? За време на транспортот често ги обезбедуваме следните услуги: транспорт на материјал, пакети и пратки. Цените за превоз се околу 0,15-2 евра за км. Најскапиот предмет во транспортот е обично меѓународниот товар. Останатите трошоци може да вклучуваат: осигурување, складирање и логистика, шпедиција, која чини во просек 20-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.150. Не барајте понатаму: цените на транспортот ги добиваат најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.780 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ТранспортПросечни цени

Ниска цена17,16 ден/парче
Просечна цена21 824,00 ден/парче
Висока цена30,80 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Транспорт, Курирски УслугиКолку чини транспорт, испорака и курир? Во транспортот, транспортот и курирските услуги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?