Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Термографија цена

Дали барате експерт за термографија? Имаме 21.312 експерти во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини термографијата? Често ги обезбедуваме следните услуги во термографијата: детекција на мувла, градежна термографија и локализација на истекување. Цените за инфрацрвена слика се околу 25-55 евра на час. Најскапата ставка во термографијата е обично истражување и развој на термографски технологии. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: одржување и консултации, кои чинат во просек од 10-35 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.312. Повеќе не мора да барате: цена на термографија, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ТермографијаПросечни цени

Ниска цена110,00 ден/год
Просечна цена164,56 ден/год
Висока цена242,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновна термографија

За да ја научите точната ценовна термографија, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата термографија.

Termovia - работа132.0ден / год
Работа за детекција на мувла, градежна термографија и локализација на термографи.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Термоза + анализа22.0ден / парче
Термографи, термографски излез анализа.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Совети154.0ден / год
Совети и препораки за термографски излез - стапка на час.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Консултација220.0ден / сите
Специјализирани консултации за термографскиот објект.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инженери, Инженерски ДизајнКолку чинат дизајнерите и дизајнот на зградите? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?