Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Тенди цена

Дали барате специјалист за тенди? Имаме 15.302 покриви во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.160 регистрирани професионалци
88.957 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку се тенди? Често ги обезбедуваме следните услуги за тенди: фокус, дизајн, пресметка на цена, производство, монтажа и сервис. Цените на извлекувачкото засенчување на терасата се околу 195-290 евра по парче. Најскапиот предмет во тенди е обично производство и монтажа на електрична тенда. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: транспортни и постгарантни трошоци за сервисирање, кои чинат во просек од 20-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 15.302. Не барајте повеќе за вашите тенди: кај нас ќе ги најдете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.160 регистрирани професионалци
88.957 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ТендиПросечни цени

Ниска цена8 367,00 ден/парче
Просечна цена10 495,22 ден/парче
Висока цена12 271,60 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник Markiz.

За да ја научите точната цена на тенди, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Marquis.

Инсталација на терасовиден марки со ширина до 3000 mm29 032,07ден / парче
Инсталација на лизгање или касета тераса непријатно прикачена на ширина на ширина до 3000 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на тераса тенди над 4000 до 4500 mm33 728,44ден / парче
Монтажа на лизгање или касета Тераса непријатно прикачена на ширина ѕид над 4000 до 4500 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Монтинг Балкон Ширина Marquies до 3000 mm19 639,34ден / парче
Монтирање на балконски тенди прикачени на ширина до 3000 мм.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на балкон задни над 4500 до 5000 mm27 751,24ден / парче
Инсталирање на балконски тенди прикачени на ширината од над 4500 до 5000 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Надворешно ЗасенчувањеКолку чини надворешното засенчување? За надворешно засенчување, ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Mar 16, 2023