Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Татра Профил цена

Дали барате плочка за профилот Tatra? Имаме 24.393 плочки во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини профилот на Татра? За профилот Tatra често ги обезбедуваме следните услуги: мерење и пресметување на потребниот материјал за поплочување, поставување плочки. Цените на дрвената надворешна облога се околу 4-11 евра за м2. Најскапиот предмет во рамките на профилот Tatra е обично склопувањето на профилот и неговата површинска обработка. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: јазик и жлеб, третман, импрегнација и лак за обложување на дрво, кои чинат во просек од 100-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.454. Веќе не мора да барате: цена на обложување на трупци, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Татра ПрофилПросечни цени

Ниска цена16,28 ден/парче
Просечна цена29,48 ден/парче
Висока цена47,96 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на профилот на Tatranský.

За да ја научите точната цена на профилот Tatra, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете повеќе услуги во категоријата Татра профил.

Профил на Tatranský Профил, дебелина 11 мм19,36ден / м2
Toodpull - Tatranský Профил, дебелина 11 мм, Ширина 75 мм, смрека, I. Класа.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Toodpower Tatra профил, дебелина 17 мм26 708,00ден / м2
Вудлинг - Tatranský Профил, дебелина 17 мм, Ширина 110 мм, Црвена смрека, I. Класа.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на обликувања на олук49 588,00ден / м2
Инсталација на собранието на олук за сите видови покриви од профилот на Tatranský.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Инсталација на Gable рабови58,74ден / м2
Инсталација на заштитени рабови за сите видови покриви од Tatranský профилот.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?