Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Тапацир за Мебел цена

Дали барате тапацир за мебел? Имаме 17.028 тапацири во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку тапацир цена? За тапациран мебел, ние често ги обезбедува следниве услуги: тапацир на стар мебел, тапациран на поединечни парчиња на мебел, замена на пополнување пена, пресметка на цената. Цените на мебел ги опфаќа околу 10-150 евра по парче. Најскапиот елемент во тапацирот на мебел е обично комплетен тапацир поврзани со замена на пена баласт. Други трошоци може да вклучуваат: пена, ткаенина, транспортни трошоци, кои чинат во просек од 20-120 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.028. Вие веќе не мора да барате: цена тапациран мебел, со нас ќе го добиете најдоброто занимава и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Тапацир за МебелПросечни цени

Ниска цена44,00 ден/парче
Просечна цена290,40 ден/парче
Висока цена682,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторМебел тапацир Ценовник

За да ја научите точната цена на мебел тапацир, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за мебел.

Супстанција88,00ден / метар
Ткаенини за тапацир на седишта, столици или кревет
Заедно
метар
Внесете побарувачка
Дегенерација660,00ден / сите
Ордењето на седиштето, времетраењето на Гауча, претседателот на столчето, времетраењето на столчето, креветот на креветот
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Кожа198,00ден / м2
Кожна цена по м2
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Врата352,00ден / сите
Врата тапацир
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ТапацирКолку чини тапацирот? За време на тапацирот често ги вршиме следните услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?