Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Тапацир цена

Дали барате тапацир? Имаме 17.086 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини тапацирот? За време на тапацирот често ги вршиме следните услуги: замена на внатрешната пена на седиштата, отстранување на старата обвивка, шиење на новиот капак, поправка на оштетени делови на седиштата. Цените на експертот за тапацир се околу 10-155 евра по парче мебел. Најскапиот предмет во рамките на услугите за тапацир е обично комплетен тапацир на софата. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: консултации, транспорт на мебел, тапацир, кои чинат во просек од 30-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.086. Не барајте повеќе: цена за тапацир, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ТапацирПросечни цени

Ниска цена44,00 ден/парче
Просечна цена290,40 ден/парче
Висока цена682,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦена листа на тапацир услуги

За да ја научите точната цена на тапацирната услуга, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, така што добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата на тапацирање.

Седишта1100.0ден / парче
Деградација на декоративна супстанција, без замена на пополнувањето
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Столче110.0ден / парче
Продлабочување на декоративна супстанција на стол, без замена PUR пена
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Кревет88.0ден / парче
Деградирачки кревет декоративни ткаенини, нема размена на печат
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Фотелја396.0ден / парче
Деградирачки стол со декоративна ткаенина, без размена на PUR пена
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Тапацир за МебелКолку тапацир цена? За тапациран мебел, ние често ги обезбедува следниве услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?