Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Табли за тераси
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.623 регистрирани професионалци
93.593 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат табли за тераси? За дрвени подови, често ги обезбедуваме следните услуги: подготовка на површини, поплочување, завршна обработка на површини. Цените на штиците на тремот се околу 2,90-4,80 евра за м2. Керамичките плочи обично се најскапиот предмет во рамките на терасните плочи. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: премази отпорни на мраз и нелизгави, либела, инјекциска смеса, кои чинат во просек од 15-80 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.165. Веќе не мора да барате: дрвени подови цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
КалкулаторЦеновник на тераса плочи

За да ја научат точната цена на терасата одбори, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на тераса одбор.

Црвениот смртал.1 073,90ден / парче
Тераса плочи направени од дрво од угостителството смрека; 45 mm дебелина, ширина 145 mm; Одборите се исто така погодни како надворешен под до базенот или засолништата на градината и белведер.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Боровиница640,04ден / парче
Борови дрва тераса плочи; 30 мм дебелина, ширина 140 мм; Одборите се инсталирани на основните дрвени призми.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Нордиќ Смрек.640,04ден / парче
Борови дрва тераса плочи; Дебелина 28 мм, ширина 145 мм; По собранието, подот треба да се наслика со заштитно масло или лак, со што се зголемува животот на плочите на терасата.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Масло на тераса одбори193,30ден / м2
Маслото го намалува ефектот на УВ зрачење. Таа е погодна за сите видови на Вуди. Таа обезбедува заштита за тераси, штити влажни и остава мат површина која исто така ја нагласува структурата на дрвото.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поставување на тераса плочи515,47ден / м2
Инсталација на WPC Вудпласт тераса одбори
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Ажурирано на: Nov 15, 2023