Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Свадби, Прослави, Настани цена

Дали барате провајдер за свадби, прослави, настани? Имаме 3.079 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.306 регистрирани професионалци
90.039 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат свадбите, прославите и настаните? На свадби, прослави и настани често ги обезбедуваме следните услуги: обезбедување на просторот, декорација на просторот, осветлување и звук, диџеј и музика, кетеринг. Цените на социјалните настани се околу 4000-12000 евра по настан. Најскапиот предмет за свадби, прослави и настани е најчесто изнајмувањето соби. Други трошоци може да вклучуваат: фотограф, снимател, модератор, кои чинат во просек од 400-1.500 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 3.079. Веќе не мора да барате: свадби, прослави, настани, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.306 регистрирани професионалци
90.039 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Свадби, Прослави, НастаниПросечни цени

Ниска цена19 800,00 ден/Акција
Просечна цена32 560,00 ден/Акција
Висока цена52 800,00 ден/Акција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023