Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Столар, Производител на Мебел цена

Дали барате столар? Имаме 28.878 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.306 регистрирани професионалци
90.039 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат услугите на столар? Често ги обезбедуваме следните услуги за столарски работи: вградени кабинети, монтажа на мебел, реновирање на кујна, градинарски мебел. Цените на занаетчиите се околу 9-15 евра на час. Најскапиот предмет во столаријата е обично производство на кујна. Останатите трошоци може да вклучуваат: фокусирање на мебел, приклучување на апарати, завршна работа, која чини во просек 30-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 28.878. Веќе не мора да барате: столарска цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.306 регистрирани професионалци
90.039 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Столар, Производител на МебелПросечни цени

Ниска цена39,60 ден/год
Просечна цена50,16 ден/год
Висока цена66,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на службени работи

За да ја научите точната цена на работната работа, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата за угостителство.

Пила, форматирање, мелење52,80ден / год
Пила, форматирање, мелење на големи материјали.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Драсанија.176,00ден / год
Креирање на специфични уредувања како што се смртоносно дрво.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Притискање.26,40ден / м2
Природниот фурнир кој може да се испрска на дрвото до саканата сенка може да се испрска на одборот на сурова МДФ.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Кујна единица1 540,00ден / метар
Кујна линија Собрание - Горна и долната кабинети кујна. Цената вклучува додатоци како што се внатрешната опрема за кујна, работниот одбор или апарати.
Заедно
метар
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Монтажа на Кујна, Кујнски МебелКолку чини кујнски склоп? При склопување на кујната често ги обезбедуваме следните...
Поправки на МебелКолку чини поправка на мебел? При поправка на мебел често ги обезбедуваме...
Реновирање на Кујнски КабинетиКолку чини реновирање на кујна? При реновирање на кујнски уред, често ги...
Реновирање на МебелКолку чини реновирањето на мебелот? При реновирање на мебел често ги обезбедуваме...
Градежна СтоларијаКолку чини градежната столарија? Често ги обезбедуваме следните услуги во градежната столарија:...
Вградени ГардеробиКолку се вградените кабинети? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за вградени...
Изработка на Кујнски КабинетиКолку чини производството на кујна? Во производството на кујни често ги обезбедуваме...
Изработка на МебелКолку чини производството на мебел? Во производството на мебел често ги обезбедуваме...
Градинарски МебелКолку чини градинарскиот мебел? За градинарски мебел, ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023