Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Столар цена

Дали барате столар? Имаме 22.044 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини столар? На столарот често му ги обезбедуваме следните услуги: производство на дрвени конструкции по нарачка, градинарски куќи, детски игралишта. Цените за преработка на дрво за градба се околу 9-15 евра на час. Најскапиот предмет во столар е обично производство на фарми. Други трошоци може да вклучуваат: обработка на дрво, транспортни трошоци, нетипични форми на конструкции, кои чинат во просек од 10-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.044. Не барајте повеќе за вашата столарија, столарија и најдобра цена за вашата работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: СтоларПросечни цени

Ниска цена39,60 ден/год
Просечна цена52,80 ден/год
Висока цена66,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за кариера

За да ја научите точната цена на услугата за автомобили, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на превозникот.

Носење работа123,20ден / год
Монтажа на столари во опсег повеќе од 8 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Носење работа132,00ден / год
Собранието столари во опсег повеќе од 4 и помалку од 8 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Носење работа154,00ден / год
Монтажа столари за помалку од 4 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Носење работа110,00ден / год
Собранието столари во опсег од повеќе од 12 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градежни РаботиКолку чинат градежните работи? За време на градежните работи често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?