Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Спортски Површини (Тенис, Терени и Синтетичка Трева) цена

Дали барате експерт за спортски површини (тенис, терени и синтетичка трева)? Имаме 22.652 благајници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат спортските површини? Често ги обезбедуваме следните услуги за спортски површини: производство и поставување на фурнирани подови, паркет, ламинат и винилни подови. Цените на површините наменети за физички и спортски активности се околу 18-44 евра за м2. Најскапиот предмет во спортските површини е обично производството на синтетичка трева. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: трошоци за израмнување на површината, акрилни и заштитни материјали, кои чинат во просек од 10-80 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.652. Веќе не мора да барате: спортски површини (тенис, терени и синтетичка трева) цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Спортски Површини (Тенис, Терени и Синтетичка Трева)Просечни цени

Ниска цена79,20 ден/м2
Просечна цена129,36 ден/м2
Висока цена193,60 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на спортски површини

За да ја научите точната цена на спортските површини, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во спортските површини (тенис, судови и синтетичка трева).

Спортски површини од глина 15 мм дебелина124,52ден / м2
Спортски површини на мултифункционални атлетски спортови, од дебелина на ПУ Глеј 15 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Спортски површини од акрилати223,96ден / м2
Спортски површини на мултифункционални, атлетски спортови од акрилат суспензија материјал.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Подлога под спортски површини од дебелина на Gumoasfaltu 20 mm86 372,00ден / м2
Подлогата под спортски површини на спортови, суспендирани од гумоспални 20 мм дебели.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Покривка на алуминиумски површини за феномени - Еднослојна дебелина до 20 mm5,28ден / м2
Покривни површини за тела еднослојни или двослојни со ширење на брои, влажни и набивање на алуминиумски дебелини до 20 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување или Замена на ПодовиКолку чини поставување или замена на подот? При поставување или замена на...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?