Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Спирални Скали цена

Барате градител за спирални скали? Имаме 20.082 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници

Колку чинат спиралните скали? За спирални скали често ги обезбедуваме следните услуги: ориентација, дизајн, визуелизација и монтажа на спирални скали. Цените на вретените скали се околу 550-1500 евра по парче. Најскапиот предмет во спиралните скали е обично производство на скали по мерка од масивен столар. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, површинска обработка на материјали, кои чинат во просек од 50-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.082. Веќе не треба да барате: спирални скали цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Спирални СкалиПросечни цени

Ниска цена4 092,00 ден/парче
Просечна цена5 212 988,00 ден/парче
Висока цена6 449 916,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на спирални скали

За да ја научите точната цена на спиралните скали, испратете ја побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата спирални скали.

Спирални скали од смрека дрво3 080,00ден / сите
Спинални скали направени од смрека дрво подготвени за обложување боја, сликарство или море. Скалила 150 кг. Газа - дебелина: 27 мм, длабочина: 142 mm, ширина: 515 mm.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Спирални скали директно2 200,00ден / сите
Спирални скали директно 650 x 2900 mm, смрека. Скалите се испорачуваат без оградата. Скалите имаат чекори и нивната предност е стабилност, сила и едноставно собрание.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Спирални скали под агол на десната страна3 520,00ден / сите
Спирални скали аголни на десната страна. 850x3000 mm подготвени за обложување со боја, сликарство или море. Скалила 150 кг.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Спирални скали 650x2940 mm5 280,00ден / сите
Скали 650x2940 mm, 12-чекор, дизајниран на висина на ката 294 cm до 315 см. Скалите се направени од дрво и метал и се погодни за употреба како странични скали во затворен простор. Тие имаат едноставен и елегантен дизајн.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Изградба и Производство на СкалиКолку чини изградбата и производството на скали? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?