Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Специјализирани Градежни Работи цена

Барате градежник за специјализирани градежни работи? Имаме 24.461 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат специјализираните градежни работи? Често ги обезбедуваме следните услуги за специјализирани градежни работи: монтажа и демонтажа на скелиња и работни платформи, изградба на темели и натрупување купови, дупчење и ископ на канали, монтажа на метални конструкции, виткање на челична арматура или бетонирање. Цените на професионалните градежни работи се околу 90-350 евра по работа. Најскапиот предмет во специјализираните градежни работи е обично изградбата на оџаци и печки. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: изнајмување опрема и сервис, кој чини во просек од 50-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 24.461. Повеќе не мора да барате: специјализирана цена за градежни работи, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Специјализирани Градежни РаботиПросечни цени

Ниска цена132,00 ден/год
Просечна цена378,40 ден/год
Висока цена880,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
АсфалтирањеКолку чини асфалтирањето? При асфалтирање често ги обезбедуваме следните услуги: отстранување на...
Мелење и Полирање на БетонКолку чини мелењето на бетонот? При брусење на бетон, ние често ги...
Фреза, Облога на ОџакКолку чини мелење оџаци? При мелење оџаци често ги обезбедуваме следните услуги:...
Хидроизолација на ТемелиКолку чини хидроизолационите темели? При хидроизолација на темелите, ние често ги обезбедуваме...
Основи на КуповиКолку чини пилотирањето? За време на пилотирањето, ние често ги обезбедуваме следните...
Сечење на БетонКолку чини сечењето на бетонот? При сечење бетон често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?