Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Специјалист за Козметика цена

Дали барате козметичар? Имаме 914 козметичари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини една козметика? Често ги обезбедуваме следните услуги за козметика: чистење на кожата и третман со озон, дијагностика, консултации. Цените на услугите за нега на кожа се околу 15-30 евра по лице. Најскапиот предмет во рамките на услугите на козметичарот е обично специјална маска за лице. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: козметика и мицеларни води, кои чинат во просек од 12-25 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 914. Повеќе не мора да барате: цена за козметичар, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Специјалист за КозметикаПросечни цени

Ниска цена66,00 ден/личност
Просечна цена108 592,00 ден/личност
Висока цена132,00 ден/личност
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Советник за ЗдравјеКолку чини здравствениот советник? Ние често ги обезбедуваме следните услуги на здравствените...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?