Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Советник за Здравје цена

Дали барате здравствен советник? Имаме 1.506 советници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.787 регистрирани професионалци
87.834 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини здравствениот советник? Ние често ги обезбедуваме следните услуги на здравствените консултанти: дијагностика на исхрана и мерење на вредности кои го одредуваат дизајнот на менито, менија прилагодени. Цените на консултант за исхрана се околу 8-12 евра на час. Најскапата ставка кај здравствените советници обично е дизајнот на менито прилагодено. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: дополнителни консултации, специјална храна, кои чинат во просек од 50-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 1.506. Повеќе не мора да барате: цена за здравствен консултант, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.787 регистрирани професионалци
87.834 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Советник за ЗдравјеПросечни цени

Ниска цена259,60 ден/Операција
Просечна цена408,32 ден/Операција
Висока цена660,00 ден/Операција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ФизиотерапевтКолку чини физиотерапевт? За физиотерапевтите често ги обезбедуваме следните услуги: физиотерапевтски вежби...
Фризерски Салон, БерберницаКолку чинат фризерските услуги? За фризери често ги обезбедуваме следните услуги: третман...
Специјалист за КозметикаКолку чини една козметика? Често ги обезбедуваме следните услуги за козметика: чистење...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?