Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Собирање Комунален Отпад цена

Дали барате давател на собирање отпад? Имаме 26.348 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини собирањето отпад? Често ги обезбедуваме следните услуги за собирање отпад: изнајмување контејнери, отстранување на комунален и сепариран отпад. Цените на собирање и депонирање отпад се движат околу 10-100 евра месечно. Најскапиот предмет во собирањето отпад е обично изнајмувањето на контејнери со голем капацитет. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: транспорт на опасен и преголем отпад, кој чини во просек 30-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.348. Не барајте повеќе: собирање отпад, најдобра вредност за парите и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Собирање Комунален ОтпадПросечни цени

Ниска цена44,00 ден/до 5 м3
Просечна цена637,12 ден/до 5 м3
Висока цена880,00 ден/до 5 м3
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на отпад

За да ја научите точната победничка цена, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата отстранување на отпадот.

Бетон кој содржи голема количина на железо96,80ден / т
Тон бетонски отстранување на отпад со голема количина на железо
Заедно
т
Внесете побарувачка
Tilts, плочки и керамика189,20ден / т
Тони отпад по реконституции - плочки, плочки и керамика
Заедно
т
Внесете побарувачка
Ископување на Земјата70,40ден / т
Тврди за ископување на почвата отпад од градилиште.
Заедно
т
Внесете побарувачка
Рециклиран агрегат дебел48,40ден / т
Малопродажба на рециклиран бруто агрегат - конкретен рециклирање
Заедно
т
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Транспорт, Курирски УслугиКолку чини транспорт, испорака и курир? Во транспортот, транспортот и курирските услуги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?