Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Слики за на Ѕид цена

Барате маж од еден час за да виси слики? Имаме 20.249 сопружници на час во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини закачувањето слики? Кога закачуваме слики, ние често ги обезбедуваме следниве услуги: мерење, фаќање куки и рачки, закачување. Цените на прицврстување слики на ѕид се околу 12-20 евра по дело. Најскапиот предмет за закачување слики е обично закачувањето на повеќеделна мозаична слика. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: комплет рачки, куки и штипки за прикачување слики, рамки, чекан, клинци, либела, кои чинат во просек 1-15 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.249. Не барајте повеќе за вашето обесување на сликите, ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа од нас.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Слики за на ЅидПросечни цени

Ниска цена51,48 ден/Операција
Просечна цена64 108,00 ден/Операција
Висока цена74,80 ден/Операција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на сликарство

За да ја научите точната цена за висат слики, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Слики за виси.

Консултација110,00ден / сите
Консултации на самото место каде што се инсталирани ѕидни слики.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Помошен материјал22,00ден / кг
Помошен материјал за прицврстување на сликата на ѕидот.
Заедно
кг
Внесете побарувачка
Инсталација79,20ден / год
Часовна стапка над 15 минути.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Инсталација88,00ден / год
Часовна стапка до 15 минути.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
МајсторКолку чинат услугите на сопругот на час? Често ги правиме следните услуги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?