Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Сламени Покриви цена

Дали барате сламен покрив? Имаме 21.591 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.749 регистрирани професионалци
87.771 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат сламените покриви? За сламени покриви често ги обезбедуваме следните услуги: геодет, производство и монтажа на сламени покриви. Цените на сламените покриви се околу 60-80 евра за м2. Поставувањето сламени покриви обично се најскапиот предмет во сламени покриви. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: трошоци за жици и сврзувачки елементи, кои чинат во просек од 10-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.591. Не барајте повеќе: сламени покриви цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.749 регистрирани професионалци
87.771 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Сламени ПокривиПросечни цени

Ниска цена242,00 ден/м2
Просечна цена269 852,00 ден/м2
Висока цена303,60 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на прекриени покриви

За да ги научите точната цена на прекривите покриви Испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата сламени покриви.

Покрив капак со слем со наклон од помалку од 45 степени198,00ден / м2
Покрив покрив со слама со наклон помал од 45 степени. Ставање, монтажа и прилагодување на славниот материјал на покривот.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Покривот покрива со слем со наклон поголем од 45 степени264,00ден / м2
Покрив капак со слем со наклон поголем од 45 степени. Ставање, монтажа и прилагодување на славниот материјал на покривот.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Консултација660,00ден / сите
Консултации при инсталација на слама покрив.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Часовна стапка при примена на слама покрив.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Мајстор за ПокривиКолку чини водоводџија? За време на работата на водоинсталатерот често ги извршуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?