Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Складишта и Магацини цена

Барате магационер, станоиздавач за магацини, магацини? Имаме 6.772 работници во магацин во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат магацините и складиштата? Често ги обезбедуваме следните услуги во магацини и магацини: продажба и изнајмување на магацини. Цените за изнајмување простор за складирање се околу 50-500 евра месечно. Најскапиот предмет во магацините и складиштата е обично продажбата на магацин со соларен панел и автоматска порта. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: административни такси и услуги за недвижнини, кои чинат во просек од 20-220 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 6.772. Веќе не мора да барате: магацини, магацинска цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Складишта и МагациниПросечни цени

Ниска цена15 224,00 ден/м2 / месец
Просечна цена28 204,00 ден/м2 / месец
Висока цена40 348,00 ден/м2 / месец
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Транспорт, Курирски УслугиКолку чини транспорт, испорака и курир? Во транспортот, транспортот и курирските услуги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?