Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Скали од Не'рѓосувачки Челик цена

Дали барате градител за скали од не'рѓосувачки челик? Имаме 15.891 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници

Колку чинат скалите од нерѓосувачки челик? За скали од не'рѓосувачки челик, ние често ги обезбедуваме следниве услуги: дизајн, визуелизација, производство, монтажа и сервис на скали. Цените на скалите од нерѓосувачки челик се околу 3.000-3.600 евра по парче. Најскапиот предмет во скалите од нерѓосувачки челик е обично производството на атипични скали од нерѓосувачки челик по мерка. Останатите трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, постгарантен сервис, подготовка, кои чинат во просек од 30-170 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 15.891. Не барајте понатаму: цена на скалите од не'рѓосувачки челик, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Скали од Не'рѓосувачки ЧеликПросечни цени

Ниска цена13 200,00 ден/парче
Просечна цена14 194 004,00 ден/парче
Висока цена15 840,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на скали од нерѓосувачки челик

За да ја научат точната цена на скалите од нерѓосувачки челик, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на скали од нерѓосувачки челик.

Нерѓосувачки челик оградата со дрвена рачка677,60ден / М.
Нерѓосувачки челик оградата со дрвена дабска рачка, хоризонтално полнење од нерѓосувачки челик, висина од 900 mm, должина 1500 mm, странично пристаниште.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Нерѓосувачки челик скали рачка за закотвување ѕид68 596,00ден / М.
Нерѓосувачки челик скаличка рачка за ѕид пристава. Сидро материјал (навојни прачки, комбинирај ги завртките).
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Нерѓосувачки чекори19 800,00ден / сите
Чекори од нерѓосувачки челик, хоризонтален нерѓосувачки челик пополнете со ширина од 800 mm, должина 3000 mm, странично прицврстување.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Нерѓосувачки чекори17 160,00ден / сите
Нерѓосувачки чекори, хоризонтален нерѓосувачки челик пополнување, ширина 700 mm, должина 2500 mm, страничен сидро.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Изградба и Производство на СкалиКолку чини изградбата и производството на скали? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?