Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Скали цена

Дали барате градител за воденички скали? Имаме 15.918 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници

Колку се скалите воденица? Често ги обезбедуваме следните услуги за скали за воденица: ориентација, производство и монтажа на скали. Цените на модуларните скали се околу 120-350 евра по парче. Најскапиот артикл во чекорите на мелницата е обично производството на атипични чекори за мелница. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: транспортни и молерски трошоци, кои чинат во просек од 15-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 15.918. Не мора повеќе да барате: цена на мелничарски скали, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: СкалиПросечни цени

Ниска цена527 956,00 ден/парче
Просечна цена918,94 ден/парче
Висока цена1 572 032,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на чекори на Милер

За да ја научите точната цена на Mlynárské скалите, испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на скалила во Милер.

Mlynar скали523,60ден / парче
Mlynary скали од смрека дрво подготвени за обложување третман, сликарство или море. Скалила 150 кг. Газа - дебелина: 27 мм, длабочина: 142 mm, ширина: 515 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Директни скали 650 x 2900 mm, материјал - смрека792,00ден / парче
Директно смрека по скалите 650 x 2900 mm, испорачани без оградата. Скалите имаат чекори и нивната предност е стабилност, сила и едноставно собрание.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Скали аголни десно, без оградата3 542,00ден / парче
Скалите донесуваат право (850x3000 mm) подготвени за обложување со боја, сликарство или море. Скалила 150 кг.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Скали 650x2940 mm, 12 скали1 540,00ден / парче
12-чекор по скалите 650x2940 mm, наменети за висината на спрата од 294 см до 315 см. Скалите се направени од дрво и метал и се погодни за употреба како странични скали во затворен простор. Тие имаат едноставен и елегантен дизајн.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Изградба и Производство на СкалиКолку чини изградбата и производството на скали? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?