Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Систем за Наводнување цена

Барате градинар за систем за наводнување? Имаме 6.256 градинари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини системот за наводнување? Со системот за наводнување често ги обезбедуваме следните услуги: поставување на тепих од трева, поставување на мрежата против бенки, израмнување на земјата, проверка на системот, дизни, чистење. Цените на системот за наводнување на тревниците се движат околу 90-370 евра по систем. Најскапата ставка во системот за наводнување обично е почетокот и поставувањето на прскалките. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: одведување вода од системот со компресор, презимување, системска контрола, ѓубриво, зимување наводнување кое чини во просек 20-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 6.256. Не барајте повеќе: цена на системот за наводнување, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Систем за НаводнувањеПросечни цени

Ниска цена396,00 ден/отповика
Просечна цена2 420,00 ден/отповика
Висока цена4 180,00 ден/отповика
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за систем за наводнување

За да ја научите точната цена на системот за наводнување, испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за индивидуални услуги во категоријата Систем за наводнување.

Инсталација на статични распрскувачи на семејни куќи32.56ден / парче
Инсталација на статични распрскувачи наменети за семејни куќи.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на ротирачки распрскувач50.16ден / парче
Инсталација на 3/4 ротирачки распрскувач "за семејни куќи за системи за наводнување на семејства.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Наводнување - Материјал63.8ден / отповика
Sprinkler - ротирачки распрскувач за тревникот 4.5 - 9 м, пита и оска обратен модел во еден, 40 до 360 ° удар.
Заедно
отповика
Внесете побарувачка
Консултација220.0ден / сите
Консултации при инсталација на системот за наводнување.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градина, ГрадинарКолку чини градинар, градинар? Често ги обезбедуваме следниве услуги за градината и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?