Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Шоринг Екскавација цена

Барате градител да полудите? Имаме 23.813 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини малтретирањето? При исклучување, често ги обезбедуваме следните услуги: монтажа и демонтажа на кофражот на бетонска конструкција. Цените на ѕидарските кофражни се околу 10-22 евра за м2. Најскапиот предмет во форма на ролетни е обично прицврстувањето на кофражот на бетонската конструкција. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: трошоци за дрвени табли, кои чинат во просек од 5-12 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.813. Не барајте понатаму: имаме најдобра цена и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Шоринг ЕкскавацијаПросечни цени

Ниска цена88,00 ден/м2
Просечна цена157,52 ден/м2
Висока цена237,60 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на мудрец

За да ја научите точната големина на мудрецот, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Sage.

Долг вертикална или коси69.52ден / м2
Ткаенини и партиции кутии, вертикални или наклонети (пренасочени) план поглед директно или завиткани, во лабава или нападнат јами, жлебови, шахти, вклучувајќи можни лакови на еднострано производство-дел.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Долг вертикален или коси, отстранување-дел25.96ден / м2
Преклопен ѕид и партиции во слободен простор, вертикален или наклонет (пренасочен) план поглед директно или завиткан, во лабави или шилести јами, младоженци, шахти, вклучувајќи можни лакови унилатерално отстранување-дел.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Долг вертикална или коси, традиционална66.88ден / м2
Ѕид и партиции во слободен простор, вертикален или наклонет (пренасочен) план поглед директно или завиткан, на слободни или префрлени јами, жлебови, шахти, вклучувајќи можни дефекти унилатерално производство-традиционално.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Долг вертикални или коси, отстранување-традиционални22.88ден / м2
Ткаенини и плочи во слободен простор, вертикален или наклонет (пренасочен) план поглед директно или завиткани, во слободни или анодизирани јами, жлебови, шахти, вклучувајќи потенцијални лакови унилатерални отстранување-традиционални.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градежни РаботиКолку чинат градежните работи? За време на градежните работи често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?