Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Сервис за Бојлер цена

Дали барате сервис за плински котел? Имаме 16.847 бензинци во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини услугата за котел? При сервисирање на котли често ги обезбедуваме следните услуги: проверка на котлите, редовна годишна проверка, прилагодување и мерење на димните гасови. Цените на котлите се околу 20-100 евра по изложба. Најскапата ставка во сервисот за котел е обично отстранување на дефект на батеријата во собниот термостат. Други трошоци може да вклучуваат: гаранција и постгарантен сервис, транспортни трошоци, кои чинат во просек од 20-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 16.847. Веќе не мора да барате: цена на услуга на котел, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Сервис за БојлерПросечни цени

Ниска цена264,00 ден/Операција
Просечна цена484,00 ден/Операција
Висока цена660,00 ден/Операција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на Kotlov услуга

За да ја научите точната цена на котлите, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за индивидуални услуги во категоријата на услуги.

Сервис528.0ден / сите
Услуга на отсуство Кондензациски гас котел 35 kW со емисии мерења.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Ревизија396.0ден / сите
Ревизија на котел за гас за суспензија 35 kW. Целосно одржување на котел за суспензија.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Дијагностика264.0ден / сите
Дијагноза на котел за гас до 35 kW. Целосно одржување на котел за суспензија.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Часовна стапка154.0ден / год
Часовна задача за задачи и ревизија на котел.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Греење, Инженер за Греење Колку чинат парното и куририте? Често ги обезбедуваме следните услуги за греење...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?