Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Сервис и Поправка на Прозорци цена

Барате мајстор за прозори, поправка на прозори? Имаме 20.747 производители на прозорци во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.794 регистрирани професионалци
87.869 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини сервисот и поправката на прозорците? При сервисирање на прозорци и поправка на прозорци, често ги обезбедуваме следните услуги: прилагодување на прозорците, подмачкување на фитинзи и заптивки, импрегнација и обработка на појасот и рамката на прозорецот. Цените на одржување и поправка на прозори се околу 12-40 евра по операција. Најскапиот предмет во сервисот и поправката на прозорците е обично целосна замена на стаклената плоча. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: експресна интервенција и резервни делови, кои чинат во просек од 10-25 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.747. Веќе не мора да барате: сервис на прозорци, цена за поправка на прозорци, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.794 регистрирани професионалци
87.869 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Сервис и Поправка на ПрозорциПросечни цени

Ниска цена52,80 ден/Операција
Просечна цена102,96 ден/Операција
Висока цена171,60 ден/Операција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник служба и поправка на прозорецот

За да ја научите точната цена на услугата и корекциите, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во прозорецот за услуги за сервисирање, поправка на прозорци.

Услужни прозорци52,80ден / парче
Прозорец услуга - поставување, fringing на фалсификувани, тесна проверка.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Балкон врата услуга79,20ден / парче
Балкон врата услуга - Подесувања, fringes фалсификување, тесна проверка.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Услуга на влезните врати132,00ден / парче
Влезната врата - Поставки, правење фалсификувани, тесни проверка.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Размена на стакло132,00ден / м2
Стаклената размена се состои од фокус на стакло, увоз на ново стакло, зрачење стакло, застаклување на ново стакло.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ПрозорциКолку чини монтажата на прозорците? При инсталирање на прозорци често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?