Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Сауни цена

Дали барате градител на сауни? Имаме 19.055 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.706 регистрирани професионалци
87.689 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини сауната? За сауни често ги обезбедуваме следните услуги: производство, увоз и монтажа на сауни. Цените на единицата за сауна со топол воздух се околу 1.200-4.700 евра по сауна. Најскапиот предмет во сауните е обично производство на парна сауна по нарачка. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: замена на генератор, осветлување и заптивки, кои чинат во просек од 100-2.000 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.055. Веќе не мора да барате: сауни цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.706 регистрирани професионалци
87.689 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: СауниПросечни цени

Ниска цена3 388,00 ден/парче
Просечна цена6 401,12 ден/парче
Висока цена11 941,60 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на Sáun.

За да ја научите точната цена на Sáun Испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Сауна.

Звучник за сушење сауна176.0ден / парче
Звучник за сушење сауна до 120 ° C, 10см отпорни на сол со мембрана од стаклени влакна, погоден за -40 - +120 ° C, моќност од 25-50W / 8.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Дрвена сауна обложување40.48ден / м2
Дрвена сауна обложување од нордиска смрека, hrxš 12,5x96 mm, должина 4500 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Фински сауна9240.0ден / парче
Кабина од цврста смрека дрво со дебелина од 40 мм. Големина 198x168x211 cm. Одлични изолациски својства, чист изглед.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Infrasauna.7700.0ден / парче
Масивна дрвна кабина. Димензија 130 x 115 x 186 см. Одлични изолациски својства, чист изглед. 8 јаглеродни грејачи, вклучувајќи подно греење за пријатен топлински проток во полето на нозете.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Други Производи и УслугиКолку чинат другите производи и услуги? За други производи и услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?