Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Самонивелирачка Ферманка цена

Дали барате самонивелирачка ферманка? Имаме 23.833 сликари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини самонивелирачката кошула? Често ги обезбедуваме следните услуги за самонивелирачка кошула: подготовка на површината, израмнување, израмнување и обработка. Цените на самонивелирачкиот малтер се движат околу 0,30-1,00 евра за килограм. Најскапиот предмет во самонивелирачката ферманка е обично проветрувањето на естрихот. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: кофа, цилиндар и либела, кои чинат во просек 5-15 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.833. Не треба повеќе да барате: цена на самонивелирачка кошула, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Самонивелирачка ФерманкаПросечни цени

Ниска цена1,32 ден/кг
Просечна цена1 452,00 ден/кг
Висока цена1 584,00 ден/кг
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на само-израмнувачки протеон.

За да ги научите точните само-израмнувачки цени, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, така што добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија за земање примероци.

Anhydritová (Sadrová) самостојно57,64ден / м2
Anhydritová (Sadrová) самостојно тротоарите од суви мешавини на притисок од 20 MPa дебелина 10 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Anhydritová (Sadrová) самостојна дебелина дебелина 5 мм33,00ден / м2
Anhydritová (Sadrová) самостојно тротоарите од суви мешавини 25 MPa дебелина 5 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Цемент само-израмнувачки сплин51,04ден / м2
Цемент Самостојно стандардни Squeegee, сила притисок 20 MPa, дебелина 10 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Цемент самостојно 2 mm24,64ден / м2
Цемент само-Volucation од суви мешавини на притисок од 25 MPa дебелина 2 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ЕстрихКолку е мрестот? Често ги обезбедуваме следните услуги за естриси: консултации, консултации,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?